EVAA
ORGANISATIE
Samenstelling EVAA Bestuur
Directeur :   Joke Klinkert (jokeklinkert@evaa.nl  |  06 - 167 888 33)
Voorzitter:   Sophie Six (sophiesix@evaa.nl  |  06 - 174 541 54)
Penningmeester:   Charlotte Claessen (charlotteclaessen@evaa.nl  |  06 - 362 039 22)
Secretaris:   Marijke Sibie (marijkesibie@evaa.nl  |  06 - 557 040 19)
Secretariaat:   info@evaa.nl
Ledenadministratie en financieel advies:   Fred Hilhorst (fprhilhorst@ziggo.nl)
Ledenraad   algemeen e-mailadres: ledenraad@evaa.nl
Voorzitter :   Antje Martje (antje_martje@hotmail.com
Secretaris :   Fleur Broers (fleurbroers@gmail.com
Leden:   Gaby Hermes (gabyhermes.verloskundige@gmail.com)
    Rianne de Knegt (riannedeknegt@gmail.com)
    Marike Nijman (marikenijman@upcmail.nl)
    Yvette van Malen (yvettevanmale@hotmail.com)
    Willemijn van Hoogdalem (willemijnvanhoogdalem@gmail.com)
    Karlijn Janssen (verloskundigekarlijn@gmail.com)
Commissie Kwaliteit
en Onderzoek:
 
Willemijn van Hoogdalem (voorzitter, willemijnvanhoogdalem@gmail.com)
Werkgroep
Zorginhoud VKE:
  Marike Nijman (marikenijman@upcmail.nl)
Tineke van Schuppen (mtvanschuppen@gmail.com)
Werkgroep
Meisjesbesnijdenis:
 
Karlijn Janssen (verloskundigekarlijn@gmail.com)
Website zwanger
in amsterdam:
  www.zwangerinamsterdam.nl
Rianne de Knegt (riannedeknegt@gmail.com)
 
EVAA
CONTACT
Voor opmerkingen en/of vragen kunt u contact opnemen met EVAA.

E-mail: gebruik ons
online contactformulier.
EVAA
EVAA PRIKBORD
Nieuws uit de praktijk? Idee, aankondiging, vacature? Neem contact op met de webredactie.

E-mail:
redactie@evaa.nl.
EVAA
LOGIN
E-mail:
Wachtwoord:
Geen wachtwoord of het vergeten? Klik dan hier.
EVAA
VOLG EVAA
Volg EVAA ook op:
twitter facebook
 
Eerstelijns Verloskundigen Amsterdam Amstelland